Gündem

Koronavirüse yakalanan ABD Başkanı Trump, kamera karşısına geçti!

Eşi Melania Trump ile koronavirüse yakalanan ABD Başkanı Donald Trump, kamera karşısına geçerek, “Çok daha iyi hissediyorum . Yakında geri döneceğim” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump (74), eşi Melania Trump (50) ile koronavirüse yakalanmasının ardından ilk kez kamera karşısına geçti. Geçtiğimiz gün tedbir amaçlı askeri hastaneye kaldırılan Trump, sosyal medya üzerinden görüntülü açıklama yayınlayarak iyi olduğunu söyledi.

Kendisini genç olarak nitelendiren 74 yaşındaki Trump, “Hastalığı biliyoruz, gençlere karşı durumunu biliyoruz. Melania, muhtemelen okuduğunuz gibi, gerçekten çok iyi idare ediyor, benden biraz daha genç, sadece birazcık” diye konuştu.

“AMERİKA’YI YİNE HARİKA YAPMALIYIZ”

İyi durumda olduğunu aktaran Trump, “Buraya geldim, pekiyi hissetmiyordum, şimdi çok daha iyi hissediyorum. Beni geri almak için çok çalışıyoruz. Her şeyi geri almalıyım çünkü Amerika’yı yine harika yapmalıyız. Bu konuda çok iyi bir iş çıkardık ama hala atmamız gereken adımlar var ve bu işi bitirmem gerekiyor. Geri döneceğim, sanırım yakında döneceğim ve kampanyayı başladığı şekilde, yaptığımız şekilde ve yaptığımız rakamlarla bitirmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.