İzmir Haberleri

Koronavirüs vakalarının arttığı İzmir’de korkutan görüntüler! Kurallar unutuldu

Koronavirüs vakalarının artış gösterdiği İzmir'de korkutan görüntüler ortaya çıktı. ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü'nde ulaşım kartlarını almak isteyen vatandaşlar uzun bir kuyruk oluşturdu. Bu sırada koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan mesafe kuralına uyulmadığı görüldü. 

İzmir’de koronavirüs vaka sayısı son günlerde alarm verdi. Konak ilçesinde bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü’nde ulaşım kartlarını almak isteyen vatandaşlar uzun bir kuyruk oluşturdu. Bu sırada koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan mesafe kuralına uyulmadığı görüldü.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüsle mücadele sürerken, İzmir’de tedirgin eden görüntüler yaşandı.

Ulaşım kartlarını almak için Konak’ta bulunan ESHOT Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü’ne gelen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

DURUMA TEPKİ GÖSTERDİLER

Koronavirüsle mücadele kapsamında içeriye sınırlı sayıda kişi alınmasından dolayı saatler ilerledikçe kalabalığın arttığı görülürken, zaman zaman hem vatandaşların kendi arasında hem de görevlilerle tartışmalar yaşandı. Çoğunluğunu 65 yaş ve üzerindekilerin oluşturduğu vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu