GenelGündem

Koronavirüs tedavisi gören Binali Yıldırım ve eşinin son durumu!

Eylül ayının başında beri koronavirüs tedavisi gören Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım’a yapılan son testin sonuçlarının negatif çıktı.

Eylül ayı başında eşi Semiha Yıldırım ile birlikte koronavirüse yakalanan Binali Yıldırım’dan iyi haber geldi. Bir süredir evde tedavi gören Yıldırım çiftine yapılan son testlerin sonucu negatif çıktı.

Test sonuçlarını Twitter hesabından paylaşan Binali Yıldırım, “PCR testi sonucu hamdolsun negatif çıkmıştır. Karantina sürecinde arayan, mesajlarıyla paylaşımda bulunan, dua ve desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

“TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYIN”

Sağlık çalışanlarına da teşekkürlerini ileten Yıldırım, “Tedavisi devam eden herkese Rabb’im acil şifa versin. Bu zor zamanda, insanüstü bir gayret ve fedakârlıkla çalışan tüm sağlık ordumuza Allah güç, kuvvet versin. Vatandaşlarımızdan talebim: Aman tedbiri elden bırakmayın, TMM mı?” ifadelerini kullandı.

TWİTTER’DAN DUA İSTEMİŞTİ

Koronaya yakalandıklarını da yine Twitter hesabından duyuran Yıldırım, “Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi’ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır. Durumumuz iyi, herhangi bir olumsuzluk yok. Doktorlarımız, süreci evde geçirmemizi uygun gördüler. Vatandaşlarımızdan TMM kuralına riayet etmelerini özellikle istirham ediyoruz. Dua eder, dua bekleriz” demişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu