Gündem

Koronavirüs hastası Belediye Başkanı yoğun bakımda!

Koronavirüs testi pozitif çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yoğun bakıma alındı. Yapılan açıklamada Böcek’in durumunun iyi gittiği belirtildi.

Koronavirüs (COVİD-19) testi pozitif çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yoğun bakıma kaldırıldı. Hastaneden yapılan açıklamada başkanın durumunun iyi olduğu aktarıldı. Muhittin Böcek’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Op. Dr. Özgün Güngör, Böcek’in, kan değerlerinde düzelme olduğu, PCR testinde negatifleşme, antikor testlerinde ise pozitiflik saptandığını söyledi.

AKÇİĞERİNDE TAHRİBAT OLUŞTU

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in 8 Eylül Salı günü itibarıyla kan değerlerinde düzelme olduğunu aktaran Güngör, “PCR testinde negatifleşme ve antikor testlerinde pozitiflik saptanmıştır. Covid sürecinde akciğer dokusunda oluşan tahribat nedeniyle yoğun bakım koşullarında, takip ve tedavileri devam etmektedir. Bu sürecin her aşamasında Akdeniz Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Özlenen Özkan ve tıp fakültesi öğretim üyeleri, her türlü tıbbi ve sosyal desteği sunmuşlardır” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu