23.59

Ekonomi

Araç sahiplerine saat 23.59’a süre verildi: Duyuru yapıldı!

Akaryakıt fiyatlarına zam gelmeye devam ediyor. Son alınan bilgilere göre bu gece yarısından itibaren otogaza zam geleceği öğrenildi. Döviz ve…

Devamını Oku »
Kamu

SGK duyurdu: Saat 23.59’a kadar yapmalısınız!

Borç yapılandırmada son gün. Alınan bilgilere göre borç yapılandırmasının 1. ve 2. taksit ödemelerinin son günü 31 Temmuz iken sürenin…

Devamını Oku »
Kamu

Ziraat Bankası 23.59’da biteceğini duyurdu: Kartı olanlar dikkat!

Ziraat Bankası saat 23.59’da bitecek olan kampanya ile ilgili açıklamada bulundu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre 250 TL ve üzeri…

Devamını Oku »
Kamu

Bakanlık duyurdu: 5 Eylül saat 23.59’a kadar yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Öğretmen Kariyer basamakları kapsamında Türkiye’de ilk kez düzenlenen uzman ve başöğretmenlik eğitim programının bugün…

Devamını Oku »
Gündem

Ziraat Banka kartı olanlar dikkat: Cumartesi günü saat 23.59’da son bulacak!

Ziraat Banka kartı olanlara önemli açıklama geldi. Ziraat Banka kartı olan vatandaşlara özel kampanyalar internet sitesi üzerinden açıklanmaya devam ediyor.…

Devamını Oku »
Ekonomi

Ziraat Banka kartı olanlar dikkat: 23.59’da son bulacak!

Ziraat Banka kartı olanlar dikkat… Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 24 Nisan 2022 tarihlerinde Bankkart ile MaxLevel Aile ve Çocuk…

Devamını Oku »
Kamu

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kampanyalarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre İnci Akü bayilerinde 500 TL…

Devamını Oku »
Kamu

Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat: 23.59’da son bulacak!

Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanları ilgilendiren açıklama yapıldı. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden Ziraat Bankası kartına sahip vatandaşlara özel…

Devamını Oku »
Gündem

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınan son dakika bilgisine göre kadınlar günü…

Devamını Oku »
Gündem

Hemen başvurun: Saat 23.59’a kadar süre tanımlandı!

2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2022-YKS) başvuruları ile ilgili açıklama yapıldı. Son güne başvuru işlemlerini bırakan öğrenciler dikkat… Bugün saat 23.59’a…

Devamını Oku »