Gündem

Kocaeli'nde camiye giren kedi herkesi ayağa kaldırdı!

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde dün akşam saatlerinde Karamürsel Ereğli Merkez Camii’nde teravih namazı öncesi içeri kedi girdi. Kuran okuyan imamın üstünden atlayan kedi, cemaate kısa süreli panik yaşattı. Cemaat kediyi güçlükle dışarı çıkardı.

İMAMIN ÜZERİNDEN ATLADI

Alınan bilgilere göre camide Ereğli Merkez Camii imam hatibi Fatih Mehmet Koca’nın Kuran-ı kerim okuduğu esnada cami içine bir kedi girdi. Bir süre cemaat arasında koşmaya başlayan kedi, minberin altından geçerek üstünden atladığı imamın panik yaşamasına neden oldu. Kedinin üstünden geçtikten sonra kısa süreli şaşkınlık yaşayan imam okumasına devam ederken, cami içinde koşan kedi ise cemaat tarafından güçlükle dışarı çıkarıldı.

CEMAAT ARASINDA KOŞTU

Cami içerisinde yaşanan ilginç anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde imamın Kuran-ı Kerim okuduğu esnada kedinin içeri girerek cemaat arasında koştuğu görünüyor. Hızla cami içinde koşan kediyi gören cemaat ise kediyi dışarı çıkarmak için mücadele ediyor. Cemaatin arkasından geldiği kedi ise minberin altından geçerek Kuran okuyan imamın üzerinden zıplıyor. Üzerinden kedi geçen imam ise paniğe kapılarak ayağa kalkıyor.

Bir yanıt yazın