Ekonomi

Klima, kombi, kalorifer, elektrikli ısıtıcı kullananlar dikkat: Duyuru yapıldı!

Ziraat Bankası müşterilerine kampanyalarını son hızla duyurmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan yeni bir kampanya haberi geldi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden alınan bilgilere göre Klima, kombi, kalorifer, elektrikli ısıtıcı kullanan vatandaşları ilgilendiren bir kampanya başlatıldı. Ziraat Bankası Isıtma ve Soğutma sistemlerinde yer alan Bankkart üye işyerlerinden Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri 4-5-6-7-8-9-10 taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatından faydalanabileceklerini bildirdi. Kampanyanın bitiş tarihi 28 Şubat olarak açıklandı.

ZİRAAT BANKASI DUYURDU

Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri 4-10 taksitli işlemlerde +2 taksit verilecektir.

Isıtma ve Soğutma sistemlerinde yer alan Bankkart üye işyerlerinden Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri 4-5-6-7-8-9-10 taksitli işlemlerde +2 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri 4-10 taksit arası işlemlerde seçmeli olarak +2 taksit fırsatı sunulmaktadır.
Artı taksit kampanyası sadece Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle Bankkart yetkili üye işyerlerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri 4-10 taksit arası işlemlerde geçerlidir.
Kampanyadan taksit özelliği olan Bankkart ve Bankkart Başak kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için işlem esnasında satış yetkilisine + taksit talebinizi hatırlatmanızda fayda bulunmaktadır.
Kampanyalı işleminize ilişkin detaylı bilgi slip üzerinde bulunacak olup, seçilen +taksit koşuluna ilişkin sonradan değişiklik yapılmamaktadır.
Taksit sayısının toplamı, ilgili sektör için yasal düzenlemeler ile belirlenen taksit sayısını aşamayacaktır.
Bireysel ve ticari kartlar için uygulanan azami taksit sayısı yasal düzenlemelere göre farklılık gösterebilmektedir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.