Magazin

Kızılcık Şerbeti dizisinde bomba gelişme: Ünlü oyuncu dahil olacak!

Her bölümü merakla izlenen Kızılcık Şerbeti dizisinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin Apo’su Settar Tanrıöğren sağlık durumu nedeniyle diziden ayrıldı. Ünlü oyuncunun diziden ayrılmasının ardından şirketten açıklama geldi. Yapılan açıklamada, diziye dahil olacak oyuncuyu duyurdu.

Kızılcık Şerbeti’nde bomba gelişme. Dizinin Abdullah Ünal’ı Settar Tanrıöğen’in beyin kanaması sonrası sete dönmesi zorlaşınca yapım şirketi Gold Film yeni bir karar almak zorunda kaldı ve rol için Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşıldı.

SETTAR TANRIÖĞREN’İN SAĞLIK DURUMU

Şirket yaptığı açıklamada “Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız.

Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır…” denildi.