Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in bebek heyecanı! Cinsiyeti belli oldu

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bebekleri olacak. Büyük heyecan yaşayan çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında yer alan haberde bebeğin cinsiyeti belirtildi.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile moda tasarımcısı Başak Dizer, 2016 yılında Paris’te evlenmelerinin ardından beş yıl sonra bebek heyecanı yaşıyor. Anne ve baba olmak için gün sayan ikilinin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında yer alan habere göre, ünlü çiftin erkek bebeği olacak.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Başak Dizer 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul’da tasarım bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Başak Dizer; ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarımı bölümünde eğitim alarak sertifikaya sahip oldu. Londra’da Central Saint Martins’de moda kurslarına giden Başak Dizer, 3,5 yıl ünlü bir markanın erkek kıyafeti tasarımcılığı yaptıktan sonra stil danışmanlığı, kişiye özel alışveriş danışmanlığı isimleriyle bir şirket kurdu. 2008 yılında Aşkı- Memnu ekibine dahil oldu ve başrolleri giydirmeye başladı. İlk evliliğini Oren Fransez ile yapan Başak Dizer, Aşkı- Memnu dizisinde tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında sade bir törenle nikah masasına oturdu.