Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ La Casa de Papel dizisinde mi oynayacak?

Dizi ve film platformu Netflix'te yayınlanan La Casa de Papel'in 5. sezonunda çok konuşulacak bomba bir iddia ortaya atıldı. La Casa de Papel'in 5. sezonuna ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un dahil olacağı konuşulmaya başladı.

Netflix’in fenomen dizisi La Casa de Papel’in 5. sezonuna ilişkin bomba bir iddia ortaya atıldı. 5. sezon kadrosuna oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un diziye dahil olacağı öğrenildi.

KIVANÇ TATLITUĞ DİZİYE DAHİL Mİ OLACAK?

Sevenlerini heyecanlandıran söylentilere göre La Casa de Papel 5. sezonda Kıvanç Tatlıtuğ yer alacak. Merakla beklenen yapımın yeni sezonunda rol alacağı söylenen Kıvanç Tatlıtuğ, konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Yakışıklı oyuncunun La Casa de Papel 5. sezon çekimlerine katılmak üzere yakında İspanya’ya gideceği söylentiler arasında.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN?

La Casa de Papel 5. sezon için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Netflix’in iddialı yapımı La Casa de Papel 5. sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak. La Casa de Papel 5. sezon çekimleri başladı ancak yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yayınlanmadı.

LA CASA DE PAPEL’İN KONUSU NEDİR?

La Case De Papel’de bir soygun hikayesi anlatılıyor. Soygunun başında Profesör lakaplı biri İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soymak için ekibini toplarlar. Profesör her biri ayrı alanında ün yapmış suçlu kişileri bir araya getirir. Sonrasında ise beş ay boyunca bir eve kapanarak, her ihtimali hesaba katarak, ek planlar yaparak kusursuz soygunu planını yapıyorlar. 5 ayın bitmesinden sonra planı devreye giriyor ve soygun başlıyor. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu