Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ baba oldu! Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ’un oğulları dünyaya geldi

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ baba oldu. Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ’un oğulları dünyaya geldi. 2016 yılında evlenen ünlü çiftin bebekleri bu sabah doğdu. Tatlıtuğ çifti, Ulus’taki özel bir hastanede dünyaya gelen oğullarına Kurt Efe ismini verdi.

2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin ilk bebekleri bu sabah 8.45’te Ulus’taki özel bir hastanede dünyaya geldi. Doğuma giren Kıvanç Tatlıtuğ’un gözyaşlarını tutamadı. Çift, oğullarına Kurt Efe adını verdi.

BABASINA BENZİYO

2. Sayfa programında yer alan habere göre, ilk kez babalık heyecanı yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ da doğuma girdi. Duygu yüklü anlar yaşayan oyuncu, gözyaşlarına hakim olamadı. Sarı saçlı doğan Kurt Efe bebeğin Kıvanç Tatlıtuğ’a benzediği ileri sürüldü.

KURT İSMİNİ VERDİLER

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura’nın setinde aşk yaşamaya başlayan çift, çocuklarına diziden esinlenerek Kurt Efe adını koymaya karar verdi. Oğullarına neden Kurt adını verdikleriyle ilgili açıklama yapan Tatlıtuğ, “Evet, çocuğumuzun adını Kurt koyacağız. Birçok Türk destanında adı geçiyor. Hayvanların arketiplerini de araştırdım. Kurt, öğretici, yol gösterici, tek eşli, aile kuran güçlü bir karakter olduğu için oğlumuza Kurt adını koymaya karar verdik” dedi.