Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'a büyük rol teklifi!

TRT ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırması için ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’a teklif götürüldü. Yakışılığının yanı sıra rol yeteneği ile gösterdiği başarısıyla da gönüllerde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, son aldığı rol teklifiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Kuzey Güney, Ezel, Aşk-ı Memnu, Kelebeğin Rüyası gibi projelerde oynadığı rollerle beğenileri toplayan Tatlıtuğ’un, 6 bölümlük mini dizide, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önderi Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırması için teklif götürüldü. 

TATLITUĞ’DAN CEVAP GELDİ

Büyük önderi oynaması istenen Kıvanç Tatlıtuğ, “Evet, teklif doğrudur. En çok oynamak istediğim karakterlerden biri Mustafa Kemal Atatürk olduğu için bu teklif onur vermiştir. Ancak, Ocak 2020 için daha önceden el sıkıştığımız başka bir projeye bağlı çekimlerimiz sebebiyle TRT’nin bu teklifine maalesef olumlu cevap veremedik” ifadelerini kullandı.

YENİ MİNİ DİZİ

Funda Çetin’in senaryosunu yazdığı “Ya İstiklal Ya Ölüm” isimli dizi TRT’de yayına çıkacak. Vizyon Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni mini dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu oturuyor.

KURT SEYİT VE ŞURA’DA, KIRIMLI TÜRK ASKERİNİ OYNAMIŞTI

“Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisinde büyük önderi oynaması için teklif götürülen ünlü oyuncu, daha önce Kurt Seyit ve Şura isimli dizide Kırımlı bir Türk askeri olan Kurt Seyit Eminof’u oynamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı