Magazin

Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Çördük koronavirüse yakalandı!

Yıllar önce Kanal D ekranlarında izleyici karşısına geçen Kısmetse Olur programının fenomen yarışmacısı Cansel Çördük koronavirüse yakalandı. Amerika'da yaşayan Cansel Çördük, sosyal medya hesabından testin pozitif çıktığını açıkladı.

Yıllar önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programının fenomen yarışmacısı Cansel Çördük sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurdu. Amerika’da yaşayan Cansel Çördük, “Birkaç dakika önce testim pozitif çıktı ve karantinaya alındım” diyerek takipçilerine kötü haberi verdi.

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Fenomen gelin adayı Cansel Çördük, yaptığı paylaşımda kötü haberi şu sözlerle verdi: “Birkaç gündür öksürük, nefes darlığı çektim ama çok ciddiye almadım çünkü hep bunlardan şikayet ediyordum. Zaten nefes darlığı vs hep vardı çocukluğumdan beri. Bu koronavirüs olayı bana bulaşmaz diye düşünsem bile hep temiz, hijyenik kaldım yaşıma rağmen. Yakalandığımı birkaç dakika önce öğrendim karantinaya alındım. Yaşım 23 olmasına rağmen çok ağır geçiriyorum çok zor nefes alıyorum yaşımdan dolayı. Beni hasta olarak kabul ettiler yaşlıları etmiyorlar… Zaten çocukluğumdan beri olan nefes darlığımı çok ağır çekiyorum bana bakan hemşire kadın bir siyahi ve bir sürü insanın işten kaçıp eve kapandığını söyledi. Bu kadın para için burada değil… Ve evet böyle insanlar hala var. O yardım etmek istiyor. Açıkçası bu koronavirüs şeyiyle dalga geçiyordum, beni ele geçirene kadar. 2 hafta karantinada kalacağım. Asla evden çıkma! Ben atlatacağım ama 53 yaş ve üstü hayır.”