Genel

Kış Sezonuna Yön Veren Tesettür Kaban ve Montlar

Tesettür dış giyimin önemli bir parçası olan tesettür kaşe kaban modelleri ile hem kış soğuğuna uygun giyinilmekte hem de tesettür modasının yansıttığı tasarımlar genç tesettürlü bayanların üzerinde taşınabilmektedir.

Tesettür mont modelleri, kış sezonu boyunca en önemli kombin parçası olarak bilinmektedir. Her türlü modelin üzerinde tamamlayıcı olması beklenen spor veya klasik mont modelleri ile etkileyici kombin örnekleri oluşturulabilmektedir.

Kabanları içerisinde kısa veya uzun olmak üzere farklı pek çok modeli bulmak mümkündür. Fakat seçim yaparken mutlaka tarzın doğru belirlenmesi ve vücut tipi için uygun olan kıyafetin alınması gerekmektedir.

Kaban Modellerinde Yılın Trend Renkleri

Tesettür mont ve kaban modelleri arasından seçim yapılırken yılın trend renklerinin de unutulmaması gerekir. Her yıl favori yerini korumakta olan siyah renk en çok tercih edilen mont renkleri arasında olmasına rağmen, alternatif olarak antrasit renk de tercih edilmektedir.

Toprak tonları ile yapılan kombin önerileri için özellikle sütlü kahve olarak bilinen mont renklerinin tercih edilmesi tamamlayıcı bir parça seçimi olarak bilinmekte ve moda trendleri tarafından da önerilmektedir.
Kaban seçimlerinde renklerin her zaman kullanıma uygun olması önemlidir. Fakat beyaz ve krem rengi gibi tonların da kış soğuğunda oldukça iddialı renkler olması nedeniyle tercih edildikleri bilinmektedir.

Mont ve Kaban Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Mont ve kaban seçimleri yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk konu boy ve vücut oranına uygun parçaların alınmasıdır. Kısa boyluların çok uzun olmayan montları tercih etmesi ve kilolu olanların da şişme olmayan montlardan satın almaları önerilmektedir.
Tesettür giyimde önemli olan bu ipuçları sayesinde farklı tarz parçalarla birleştirilerek en özgün tasarımlara sahip olmak mümkün olacaktır.

Tesettür Gömlekler ile tarzınızı yansıtın

Tesettür gömlek tasarımları birçok dış giyim ürünleriyle birlikte kullanabileceğiniz, rahatlıkla kombinler yapabileceğiniz ürünler arasında yer almakta. Uzun, kısa çift cepli ve kare desenli oduncu gömlekler bu yıl sonunda yeni sezon için trend olan tasarımlar arasında yer alıyor. Gömlek ve mont kategorisinde aradığınız tüm tasarımlara elizamoda resmi hesaplarından ulaşabilir, ayrıcalıklı kalite giyimin farkına güvenilir şekilde varabilirsiniz.