Ekonomi

KIA Stonic arabalar için 50 bin TL kampanyası duyuruldu!

Nisan ayının başından itibaren araç şirketleri yeni kampanyalarını peş peşe duyurdular. Sıfır araba sahibi olmak isteyenler için KIA sevindirecek bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre, Stonic model araçlarda 50.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı tanınacak. İşte kampanyanın sona ereceği tarih

Araç satın almak isteyenler kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Araba şirketleri ise müşterileri kendilerine çekmek için çeşitli kredi kampanyaları düzenliyorlar. KIA araba satın almak isteyenler için Nisan ayı fırsatını duyurdu. Yapılan kampanya açıklamasında 01-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Stonic model araçlar için 50.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı tanınacağı bildirildi.

KIA kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya 01-30 Nisan 2021 tarihleri arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.