Ekonomi

KIA Sportage sıfır arabalar için Nisan ayı kampanyası duyuruldu: 100 Bin TL fırsatıyla satılacak!

Araç şirketlerinin Mart ayı kampanyalarını kaçıran birçok vatandaş Nisan ayı için araştırmalar yapıyorlar. Yarış halinde olan şirketler ise birbirinden avantajlı Nisan ayı kampanyalarını duyurmaya başladılar. Son olarak KIA Sportage yazılı açıklama ile kampanya açıklamasında bulundu. Yapılan açıklamada, 100.000 TL’ye 12 Ay %0,99 faiz fırsatıyla kredi verileceği bildirildi. Söz konusu kampanya 1 Nisan ile 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli olacak.

Araç sahibi olmak isteyenler için KIA güzel haberi verdi. Araba şirketi resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile uygun faiz oranı ile kredi verileceğini duyurdu.

KIA tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kampanya 01-30 Nisan 2021 tarihleri arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.