Ekonomi

Kia Ceed sıfır araba için kaçırılmayacak fırsat duyuruldu: 31 Mart tarihinde sona eriyor!

Kia Ceed sıfır araba almak isteyenler için 1 Mart-31 Mart tarihleri arasında kampanya uygulanacağı duyuruldu. Şirket kampanya duyurusunda, “Hayran bırakan Kia Ceed, hayran olunacak fırsatlarla!” ifadelerini kullandı. Peki, KIA Ceed kampanyası nedir? İşte kampanya hakkında yapılan o açıklama…

Araba şirketlerinin Mart ayı kampanyasının bitmesine sayılı günler kaldı. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyenler için ise Kia Ceed kaçırılmayacak fırsatı duyurdu. Yapılan kampanya açıklamasına göre 31 Mart tarihine kadar Kia Ceed araçlarda, 50.000 TL’ye 18 Ay %0,99 faiz şansı verilecek.

Şirket kampanya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Kampanya 01-31 Mart 2021 tarihleri arasında tabloda belirtilen sıfır araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel Türk Lirası taksitli oto kredisidir. Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilmektedir. Kredi oranının belirlenmesinde aracın Nihai fatura değeri dikkate alınacaktır. Kredi kullanımı finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finansal kuruluşunun, kredi koşullarında, kampanyada ve faiz oranlarında değişiklik hakkı saklıdır. İletişimde kullanılan görsel ve donanımlar ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir. Kia binek aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında olup anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia Özel Garanti Onarım Güvencesi ile güvence altına alınmaktadır.