Magazin

Kerimcan Durmaz için savcılık harekete geçti!

Sosyal medyada yayınladığı videolarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan DJ Kerimcan Durmaz, instagram hesabı üzerinden yanlışlıkla yayınladığı iddiasıyla müstehcen görüntülerini paylaşmış olan videoyu hemen kaldırmıştı. Fakat kaldırdığı halde bile her yere dağılan ve büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz için İstanbul Başsavcılığı harekete geçti.


 
Yayınladığı videolarla kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından müstehcen görüntülerini paylaşmış ardından videoyu hemen kaldırmıştı. Görüntüyü yanlışlıkla paylaştım diyen ve büyük tepki toplayan Kerimcan Durmaz için savcılık harekete geçti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya hesabından paylaşılan müstehcen görüntülerle ilgili soruşturma başlatıldı.

6 AYDAN 1 YILA KADAR HAPSİ TALEP EDİLECEK

İstanbul Adliyesine yapılan şikayetin ardından savcılık harekete geçti. Kerimcan Durmaz hakkında “Hayasızca hareketler bulunma” iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Yapılan suç duyurusunda uçak tuvaletindeki görüntünün fotoğrafı da yer aldı. Soruşturma sonunda savcılık bu suçtan iddianame hazırlarsa Kerimcan Durmaz’ın 6 aydan 1 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilebilecek.

Bir yanıt yazın