Gündem

Kenti hüzne boğan ölüm! Sağlık çalışanı koronavirüse yenik düştü

Koronavirüs can almaya devam ediyor. Hatay İl Sağlık Müdürlüğü personeli Ferdane Bilgin, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bilgin'in koronavirüse yenik düşmesinin ardından AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay İl Sağlık Müdürü açıklama yaptı.

Hızla yayılmayı sürdüren koronavirüs salgını can almaya devam ediyor. Koronavirüsen bir sağlık çalışanı daha hayatını kaybetti. Hatay İl Sağlık Müdürlüğü personeli Ferdane Bilgin’in koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi. Bilgin’in koronavirüse yenik düşmesinin ardından AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay İl Sağlık Müdürü açıklama yaptı.

AK Partili Türkoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

”Bir Sağlık Personelimizi Daha Kovid19 Nedeniyle Kaybetmenin Üzüntüsü İçindeyiz. #HatayİlSağlıkMüdürlüğü Personeli Ferdane Bilgin Hanımefendi, Covid19 Rahatsızlığı Sebebiyle Hakka Rücu Etti. Merhumeye Allah’tan Rahmet, Kederli Ailesine, Sağlık Camiamıza #Başsağlığı Diliyorum.”

İL SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN AÇIKLAMA

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat da yaptığı açıklamada, ‘Hatay İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler Başkanlığı personellerimizden Ferdane BİLGİN, hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet, sevenlerine, ailesine ve sağlık camiamıza baş sağlığı diliyorum’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu