Magazin

Kenan Işık'tan haber var! Son durumu belli oldu

Usta oyunu Kenan Işık, 21 Mart 2014 tarihinde İstanbul’da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarpmış ve komaya girmişti. 6 yıldır bitkisel hayatta olan ünlü sunucu Kenan Işık’tan sevenlerine müjdeli haber geldi. 

EŞİ BİLGİ VERDİ
Bitkisel hayattan çıktıktan sonra tedavisine evde devam edilen Kenan Işık’ın eşi Beril Işık, usta sanatçının son durumu hakkında bilgi verdi.  Usta oyuncunun söylenenleri duyduğunu fakat tepki vermediğini söyleyen eşi son durumunu anlattı:

“ARTIK GÖZLERİYLE İLETİŞİM KURABİLİYOR”
“Yoğun bir şekilde fizyoterapi ve ergoterapi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakini takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde kimi zaman bütün gün oturuyor. Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu.”

NE OLDU?
Kenan Işık Ameliyat edilen Kenan Işık’ın kanama nedeniyle beyninde hasar oluşmuştu. Yürüyemeyen, konuşamayan Kenan Işık’ın tedavisi bir süredir evinde devam ediliyor.

Bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya’da özel bir kliniğe yatırılan Kenan Işık’ın tedavisine evde eşi devam ediyor. 

Kendisine söylenenleri duyan ancak tepki vermeyen Kenan Işık’a eşi Beril Işık bebekler gibi bakıyor ve moralini sürekli yüksek tutmaya çalışıyor. 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı