EkonomiGenel

Kart sahiplerine duyuru yapıldı: Kısa mesaj atarak başvuranlara ödenecek!

Alışverişlere özel fırsatlar art arda açıklanmaya devam ediyor. Kampanyaya katılarak GittiGidiyor’da 16 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında, tek seferde yapacağınız, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerinizde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kazanacaksınız.

Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlamanız durumunda ise, 500-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus kazabileceksiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.gittigidiyor.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için ” GITTIGIDIYOR ” yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, ING Bonus sahipleri 2205’e kartın son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

SMS ile kampanyaya katıldığınızda “BONUS İLE GITTIGIDIYOR”DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr” şeklinde bir onay SMS’i alacaksınız.

Kampanya koşullarına uygun harcama yaptığınızda ise; “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR?DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 15 Temmuz-15 Ağustos 2022 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ” şeklinde SMS alacaksınız.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL Bonus kazanabilir.

Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business kartlar dahildir.

TEB Bonus TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 15 Temmuz-15 Ağustos 2022 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Ağustos 2022 tarihinden sonra geri alınacaktır.

Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir. Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanya döneminde ürün iadesi, işlem iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, bonus yüklemesi yapılmayacaktır.

Bonus kampanyası, Garanti BBVA’nın başka kampanyaları ile birleştirilemez.

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.