İzmir Haberleri

Karşıyaka Belediyesi'nden kitap kulübü atağı!

Karşıyaka Belediyesi, kültürel etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Karşıyaka Belediyesi tarafından kurulan Avukat Behçet Akal Kitap Kulübü, her yıl olduğu gibi bu yıl da kitapseverleri bir araya getirecek. Gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında Şilili yazar Luis Sepulveda’nın eserleri tartışılacak.

Etkinlik, talep üzerine bu kez hem gündüz hem de akşam saatlerinde gerçekleştirilecek. İlk buluşma 3 Ocak Cuma günü saat 11.00’da, ikincisi de 6 Ocak Pazartesi saat 19.00’da başlayacak. Çarşı Kültür Merkezi içerisindeki Büyüktanır Homeros Kütüphanesi’nde yapılacak etkinlik herkese açık olacak. 

HERKESİ BEKLİYORUZ”

Kitap Kulübü’ projesi ile okuma alışkanlığının artmasına katkı sağlamayı ve toplumda kitap sevgisini artırmayı hedeflediklerini aktaran Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Avukat Behçet Akat Kitap Kulübü bünyesindeki buluşmalarımızı bundan sonraki süreçte de farklı eserler üzerine, her ayın ilk pazartesi ve ilk cuma günü gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Her yaş grubundan ve her kesimden edebiyatseverleri etkinliklerimize bekliyoruz” dedi. 

Bir cevap yazın