Magazin

Kariyer Basamaklarını İkişer İkişer Tırmanan Pınar Deniz, IMDB Sıralamasında Zirveye Çıktı!

Son dönemde yer aldığı yapımlarda başarılı performansların altına imzasını atan Pınar Deniz, en popüler Türk oyuncular arasında yer alıyor. Ünlü oyuncunun başarılı performansı dünyaca ünlü bir sitenin listesine yansıdı. Ünlü oyuncu zirveye tırmandı.

Vatanım Sensin isimli dizi ile ilk kez ekranlarda boy gösteren Pınar Deniz, Netflix’in Türkiye’ye özel olarak yayınladığı Aşk 101 isimli dizide gösterdiği performans ile en çok konuşulan isimler arasında kendisine yer bulmuştu. Güzel oyuncu başarılı performansını Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme oranlarını alt üst eden Yargı isimli dizide de devam ettirmişti.

11 Milyon Kişi İçinden 1709. Oldu

 

Duru güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Pınar Deniz, 11 milyondan fazla oyuncu arasında 1709. Sırada kendisine yer buldu.

Dünyaca ünlü, internet üzerinde yer alan film, dizi, TV programları ve oyuncu bilgilerini barındıran bir internet sitesi olan IMDB, her hafta yayınladığı IMDB Starmetre’nin güncel verilerini paylaştı.

Son olarak Yargı isimli dizide gösterdiği performans ile birlikte Netflix üzerinden izleyici ile buluşan Aşkın Kıyameti isimli sinema filmi ile de sık sık adından söz ettiren Pınar Deniz, bu listede Türk oyuncular arasında zirvede yer aldı. 11 milyondan fazla oyuncunun yer aldığı listede, gösterdiği başarılı performansların arından 1709. sıraya yükseldi.

Hande Erçel’i Geride Bıraktı

Şu an yayınlanan bir yapımları olmasa da listenin müdavimleri olan Can Yaman ve Hande Erçel ise IMDB sıralamasında Pınar Deniz’in hemen ardından gelen isimler oldu.

En başarılı Türk oyuncular arasında kendisine yer bulan Pınar Deniz, son olarak dünyaca ünlü güzellik ve kozmetik markası olan L’Oreal Paris’in güzellik elçisi oldu.