Magazin

Kansere yakalanan Özkan Uğur’dan haber var!

MFÖ grubunun solisti Özkan Uğur geçtiğimiz aylarda 2. kez kansere yakalanmıştı. Sosyal medya hesabı İnstagram'dan hayranlarına güzel haber duyurdu. Son raporlarının temiz olduğunu bildirdi.

MFÖ grubunun solistlerinden 66 yaşındaki Özkan Uğur, sosyal medya hesabı İnstagram’dan sahne fotoğrafını paylaşarak son raporlarının temiz çıktığını duyurdu.

“SEVGİLERLE”

Sahneden bir fotoğrafını paylaşan Özkan Uğur, “İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu koronavirüs belasından da kurtuluruz Yakında konserlerimizde görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgilerle” ifadelerini kullandı.

KANSERİ 2. KEZ YENDİ

Özkan Uğur’a ilk olarak 2013 yılında lenfoma teşhisi konulmuş ve sanatçı bu hastalığı yoğun tedavilerin ardından hastalığı yenmişti. MFÖ’nün solistlerinden Mazhar Alanson ve Fuat Güner, 23 Nisan dolayısıyla Gülhane Parkı’nda verdikleri konserde Uğur’un ikinci kez kanser tedavisi gördüğünü ve bu yüzden aralarında olmadığını açıklamışlardı.

Etiketler

İlgili Makaleler