Gündem

Kanlar içinde telefona sarılarak abisini aradı!

Adana'nın Çukurova ilçesinde nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı Özhan Aydıngül ve Serkan Timuçin, kimliği belirlenemeyen kişilerle silahlı kavga yaşadı. Özhan Aydıngül ve Serkan Timuçin'e şişe ve tabancayla saldırıya uğradı. Serkan Timuçin kanlar halinde bir yakınını arayarak yardım istedi.

Adana’nın Çukurova ilçesinde saat 01.00 sıralarında Özhan Aydıngül ve Serkan Timuçin eğlenmek için Seyhan Baraj Gölü kıyısına geldi.

ŞİŞE, TABANCA VE POMPALI TÜFEKLE SALDIRDILAR

Özhan Aydıngül ve Serkan Timuçin kimliği belirsiz kişilerle henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kimliği belirsiz kişiler, iki arkadaşa şişe, tabanca ve pompalı av tüfeğiyle saldırdı. Kavga sırasında pompalı tüfekle açılan ateş sonucu saçmaların sırtına isabet ettiği, başına da şişe ile vurulan Aydıngül ağır, Timuçin ise başına isabet eden saçmalarla hafif şekilde yaralandı.

Şüpheliler, olayın ardından beyaz bir otomobil ile kaçarken, vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye polis ve ambulans sevk edildi.

KANLAR İÇİNDE YARDIM İSTEDİ

Başından yaralı halde ambulans bekleyen Timuçin, telefonla ulaştığı bir yakınına “Ağabey kurban olayım bir gelin” diyerek yardım istedi.

Yaralılardan Aydıngül, ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne, Timuçin ise Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Aydıngül’ün durumunun ağır olduğu belirtildi.

Şüphelileri yakalamak çalışma başlatan polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler