Magazin

Kanal D’nin o dizisinden kötü haber: Final yapacak!

Kanal D’nin iddialı başlayan dizisinden kötü haber geldi. Dizi, istenilen reytinglere ulaşamayınca final kararı aldı. Başrollerinde ünlü oyuncuların yer aldığı dizi ekranlara veda edecek.

FİNAL YAPACAK

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına geçen Senden önce dizisi, final yapacak. Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal, Nilperi Şahinkaya, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer ve Altan Erkekli’nin yer aldığı Senden Önce dizisi için final kararı alındı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 2. bölümü yayınlanan dizi istenilen reyting rakamlarına ulaşamadığı için 3. bölümde ekran macerasını noktalayacak.

SENDEN ÖNCE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Senden Önce’ adlı televizyon dizisinde Hakan, Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından birinin sahibidir. Ancak, altı ay önce evlendiği eşi Merve ile son zamanlarda bazı sorunlar yaşamaya başlamıştır. Bu karmaşık dönemde, Hakan’ın hayatına Sahra adında bir kadın girer. Sahra’nın hayatlarına girişi, Merve ve Hakan’ın birbirlerine olan sevgilerini, sırlarını ve sadakatlerini sorgulamalarına neden olur.