Kültür Sanat

Kanal D ekranlarının konuşulan dizisi final kararı aldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve isim değişikliği nedeniyle çok konuşulan ‘Babam Çok Değişti’ dizisi ile ilgili karar alındı. Dizide Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal ve Salih Kalyon gibi başarılı ve çok sevilen oyuncular rol alıyordu.

İlk olarak ‘İyi Aile Babası’ ismiyle tanıtılan, ‘Babam Çok Değişti’ dizisi ile ilgili üzen karar alındı. Başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar’ın paylaştığı dizi 8. bölümde final yapacak.
Dizinin beklenen reyting düzeyine gelememesi nedeniyle final yapacağı öğrenildi.

Babam Çok Değişti dizisinde son bölümde yaşananlar:

21 Ocak 2021 Perşembe akşamı yayınlanan Babam Çok Değişti üçüncü bölümünde taşınmaktan vazgeçen Aslı, kayınvalidesiyle yeni bir mücadeleye giriyor.

Arife, Aslı ve Mehmet Ali’nin taşınmasına oldukça üzülürken bir yandan da eşyalar toparlanır. Aslı ise oldukça duygusaldır. Yıllarını geçirdiği evden üzülerek çıkan Aslı, Arife ve Kerami ile vedalaşırken bir andan taşınmaktan vazgeçtiğini söyleyince Pamuk Ailesi’nde sevinç yaşanıyor. Aslı’nın bu kararına en çok Arife seviniyor. Böylece Pamuk Ailesi’nde cümbüş yaşanıyor.

Mehmet Ali ve Arife, ‘’Aslı’nın 14 kuralını’’ kabul eder, uzlaşma sağlanır. Arife bu kurallardan hiç memnun değildir. Türlü bahanelerle Aslı’ya ve Mehmet Ali’ye yine müdahale etmeye çalışır. Mehmet Ali ise tam Deniz’den kurtulduğunu düşünürken Deniz ve Aslı’nın birlikte oturup sohbet ettiğini öğreniyor. Deniz, Mehmet Ali’nin ilk aşkı olduğunu Aslı’ya itiraf ediyor. Mehmet Ali, panik halinde hemen eve geliyor ve Deniz’i bir an önce evden göndermeye çalışıyor. Rıfkı, biricik sevgilisi Ayfer’e sürpriz yapmak için saatlerce uğraşır. Şanssız Rıfkı yine hiç beklemediğini bir durumla karşılaşır. Hulusi ise kendi canının derdine düşmüş, anahtarı almak için türlü yalanlar söylemeye devam etmektedir.