Ekonomiİzmir Haberleri

Kamu bankasından İzmir’in 3 farklı bölgesinde satılık iş yeri ilanları: Ödemiş, Torbalı ve Karabağlar’da bulunan dükkanlar, yarı fiyatlarına satışa sunuldu!

İzmir ilinin Torbalı, Ödemiş ve Karabağlar ilçelerinde bulunan icralık işyerlerini ihale yolu ile satışa çıkarmış olduğunu belirten Halkbank, yeni ihalelerine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

TORBALI SATILIK İŞ YERİ İLANI HALKBANK GAYRİMENKUL

Kendi ihale platformu olan Halkbank Gayrimenkul üzerinden yeni bir ihale düzenlemiş olan kamu bankası Halkbank, ihalesi kapsamında İzmir ilinin Torbalı ilçesinde bulunan icralık bir iş yerini fiyat teklifine açmış olduğunu belirtti. Banka, yeni ihalesine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

İzmir ilinin Torbalı ilçesinin Muratbey Mahallesi’nde bulunan icralık iş yerinin tam hisse ile satışta olduğunu belirten Halkbank, iş yerinin toplam kullanım alanını 97 metrekare olarak açıkladı. Banka ihalenin başlangıç bedelini 1 milyon 860 bin TL olarak belirlerken ihaleye katılabilmek için bankanın Torbalı şubesine yatırılması gereken teminat tutarını 55 bin 800 TL olarak duyurdu.

ÖDEMİŞ SATILIK İŞ YERİ İLANI HALKBANK GAYRİMENKUL

Kendi ihale platformu olan Halkbank Gayrimenkul üzerinden yeni bir ihale daha düzenlemiş olan kamu bankası Halkbank, ihalesi kapsamında İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde bulunan icralık bir iş yerini fiyat teklifine açmış olduğunu belirtti.

İzmir ilinin Ödemiş ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan icralık iş yerinin tam hisse ile satışta olduğunu belirten Halkbank, iş yerinin toplam kullanım alanını 213 metrekare olarak açıkladı. Banka ihalenin başlangıç bedelini 1 milyon 872 bin TL olarak belirlerken ihaleye katılabilmek için bankanın Ödemiş şubesine yatırılması gereken teminat tutarını 56 bin 160 TL olarak duyurdu.

KARABAĞLAR SATILIK İŞ YERİ İLANI HALKBANK GAYRİMENKUL

Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden son bir iş yeri ihalesi daha düzenlediğini duyuran kamu bankası Halkbank, bu ihalesine konu olan icralık iş yerinin İzmir ilinin Karabağlar ilçesinde bulunduğunu belirtti. İş yerinin tam hisse ile satışta olduğunu belirten kamu bankası, gayrimenkulün toplam kullanım alanını 185 metrekare olarak açıkladı.

Reis Mahallesi’nde bulunan icralık iş yeri için sunulabilecek olan minimum fiyat teklifini 900 bin TL olarak açıklayan Halkbank, ihale kapsamında fiyat teklifi verebilmek için ödenmesi gereken teminat bedelini 27 bin TL olarak bildirdi.