EkonomiKamu

Kafe ve restoranlara gidenler dikkat: Yarın son bulacak!

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kafe ve restorana giden vatandaşlar için kampanya başlattığını duyurdu. Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre Bankkart’ınız ile Mart ayı boyunca Kafe ve Restoran sektöründen yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamalarınıza %5 toplamda 40 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sunulacağı bildirildi.

KAMPANYA KOŞULLARI

Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil, İnternet Şube, SMS, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerekmektedir.
SMS ile katılım sağlamak için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
Bankkart Mobil uygulamasından Bankkart Dünyasındaki Ayın Sektörü menüsünden özelliğe katılınabilir.
Bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.
Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen sektörlerden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri işlemlerden %5 ek Bankkart Lira kazanılabilecektir.
Bir müşterinin bir takvim ayı boyunca kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.
Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri ek Bankkart lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.
Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.
Ayın Sektörü özelliği kapsamında yapılan işlemlerin detaylarına, geçmiş dönem bilgilerine ve ek kazanım bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve Şubelerimizden ulaşılabilmektedir.
İptal veya iade işlemlerinin olması durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Yüklenen Bankkart Lira’ların kullanılmış olması durumunda, kullanılan tutar ekstreye borç yansıtılacaktır.
Müşterinin özelliğe dahil olabilecek tüm kartlarının iptal edilip yenilenmemesi durumunda özellik iptal edilecektir.
Diğer banka POS’larından yapılan harcamalarda, POS sektör kodlarının diğer bankalar tarafından sehven farklı tanımlanmış olmasından (örneğin mobilya sektörü için tanımlanması gereken bir üye işyeri POS’unun sehven beyaz eşya sektörü için tanımlanması) ve bu nedenle Ayın Sektörü olarak belirlenen sektör avantajından yararlanılamamasından Bankamız sorumlu değildir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. özellik koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya özelliği durdurma hakkına sahiptir.