Ekonomi

Kadınlar için açıklandı: Yarın başlayan indirim 3 ay sürecek!

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle kadın girişimcileri ilgilendiren önemli bir fırsat duyurusunda bulunuldu. PttAVM Genel Müdürü Hakan Çevikoğlu tarafından yapılan açıklamalara göre, Mart ayı boyunca yeni mağaza açacak kadın girişimciler için komisyon oranlarında yüzde 50 indirim yapılacak.

Türkiye’de kendi işini kurmak isteyen kadın girişimcilere devlet çeşitli destek yardımlarında bulunuyor. Bir destek haberi de PttAVM’den geldi. Hürriyet’in haberine göre, PTTAVM 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın girişimcileri desteklemek için komisyon indirimi yapacağını duyurdu. Yüzde 50 olarak uygulanacak indirime başvuruların yarın başlayacağı bildirildi.

PTTAVM bünyesinde satış yapan kadın girişimciler de faydalanacak

Komisyon indirimin 3 ay boyunca devam edeceğini sözlerinde vurgulayan Çevikoğlu açıklamalarında, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadın girişimcileri desteklemek için site olarak komisyon indirimine gidiyoruz. Mart ayı boyunca yeni mağaza açacak kadın girişimcilerimiz için komisyon oranlarımızda yüzde 50 indirime yapacağız. Bu girişimcilerimiz 3 ay boyunca indirimli komisyon oranlarından yararlanmış olacak. Kampanyadan halihazırda bünyemizde satış yapan kadın girişimcilerimiz de yararlanacak. Bu yolla daha çok kadın girişimcimizi e-ticaret ile tanıştırarak destek olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.