Kadınlar erkeklerin ilk nerelerine bakar. Erkekte kadınları etkileyen yerler nereleridir

Kadınlar erkeklerin ilk neresine bakarlar? Kadınlar erkeklerin hangi bölgesine bakar konusunda önemli noktalar var. Bu noktaları bilen erkekler kadınları etkileme konusunda diğer erkeklerden bir adım önde olurlar. Kadınların erkeklerde dikkat ettiği bölgeler ve seksi bulduğu bölgeler nerelerdir. Erkekte kadınları etkileyen yerler nerelerdir. İşte kadınların erkekte ilk baktıkları etkileyen yerleri bakın nereleri...

Kadınlar erkeklerin ilk nerelerine bakar. Erkekte kadınları etkileyen yerler nereleridir

Cinsel Eğitim Araştırmacısı David Strovny, erkeklerin vücutlarının hangi bölümlerinin kadınlara daha çekici geldiğini bulmak için 100’den fazla kadınla görüşmüş. Böylece kadınlar erkeklerin ilk neresine bakar konusunu araştırmış ve bunun sonucunda da erkeklerin vücutlarının bu bölümlerine özen göstermelerine yardımcı olmuş.

Kadın psikolojisi uzmanlarına göre en çok dikkat ettikleri bölge aslında onların en çok sevdiği bölgeler değil onlara bir şeyler hissettiren bölgelerdir. Çünkü bir şeyler hissettikçe ona daha çok yakınlaşırlar.

İşte kadınların erkekte ilk baktıkları etkileyen yerleri bakın nereleri...

Karın

Baklavalarınız olsun ya da olmasın ya da baba göbeğine sahip olun onlar için sizin karın bölgenizde çekici bir şeyler var. Uzmanlara göre karın bölgesinin sıcaklığını hissetme isteği ya da ilişki sırasında ilk temas edilen bölge olmasından dolayı olabileceğini söylüyorlar ve çoğu zaman cinsel ilişki sırasında ellerin karın bölgesinde dolanıp kalması da bunu etkiliyor

Gözler

Göz göze gelmek başta rahatsız edici olabilir. Ama bu olay iletişiminizi güçlendirir ve çeşitli yatak oyunlarında eğlenceli bile olur. İlk dokunuştan önce genelde gözler birbirine 10 dakikadan uzun bir süre kadar kenetlenir. İlişki sırasında ise göz teması hafiflese de basit şekillerde devam eder. İlişki devam ettikçe gözleriniz kapalı olsa bile gözler bir araya gelir ve bu sırada partnerinizin vücudu hatta ruhun sizin olur.

Yatağa gitmeden önce bol bol göz teması kurmayı unutmayın. Başka bir örnek olarak da eğer ilk buluşmanızdaysanız konuşurken ya da sessizlik anında göz temasını koparmamak sizi rahatlatır ve size keyif verir.

Kollar

Kol yapımıza göre kadınlar erkekler hakkında birtakım fikirlere öngörülere sahip olurlar. Peki ya bunlar neler?

Kaslıysa? – “Spor yapıyor olmalı. Vücudunun geri kalanında da keşfedilmeyi bekleyen kaslar olabilir.”

Kıllıysa? – “Göğsü kıllı olabilir”

Temiz ve kassızsa? – “Büyük ihtimalle her yeri temiz ve cılızdır.”

Kadınlar Erkeklerin Nerelerine Bakar

Kadınlar genelde erkeklerin uzun kollu giymesini kısa kollu giymesinden daha fazla tercih ederler.

Ağız

Gerçek şu ki şehvetli bir öpücük cinsel ilişkinin vazgeçilmez bir unsurudur. Kadınlar seksi bir ağıza çok önem verirler çünkü bu onlar için karşındakinin öpüşmede iyi olduğunu ve ağzıyla ne yapması gerektiğini bildiğini düşünürler.

Gülüş

Ağızla ilişkili olarak gülüşünüz sizin mıknatısınızdır. Büyük güzel bir gülüş ve çekici dudaklar her kadının arzulayacağı cinsten bir şeydir. Gülüşleri de aynı ağız yapısı gibi erkeklerin iyi öpüşebildiğine işaret olarak görürler. Ayrıca iyi bir gülüş kibar ve anlayışlı oluşun bir göstergesidir. Güzel bir gülüş güçlü çene hatlarına işarettir ve kadınlar için güçlü çene hattı demek kaslı bir yapı ve sağlıklı oranda testosterona sahip olduğuna işarettir.

Eller

Eller hakkında neler düşünüldüğünü az çok biliyorsunuz. Güzel eller güzel bir dokunuşa işarettir cinsel ya da cinsel olmayan iki anlamda da düşünebilirsiniz. El ele tutuşulduğunda ise yumuşaklığa ve kavrayabilme yetilerine dikkat ederler ki bunun ne demek olduğunu da biliyorsunuz.

Sırt

Çoğu kadın tutkulu bir seks sırasında erkeklerin sırtını tırnaklamayı sever. Güçlü bir sırt hattının da kadınlara neler anlattığını şu andan itibaren az çok anlamışsınızdır. Güçlü sırt hatlarınızı gösterin ve içlerinde yaratığı serbest bırakmalarına yardımcı olun.

Saçlar

Kadınlar gerçekten erkeklerin saçlarında ellerini gezdirmekten çok hoşlanırlar ve bu işi cinsel ilişki sırasında da sıkça yaparlar neden diye sorarsanız bu hareket onlara seksin kontrol gücünü verir. Daha fazlasını istediklerinde ise saçları daha sıkı kavrarlar.

Yüz Hatları

Evet, kadınlar gülüşünüzü gözlerinizi tercih ederler ama aslında yüzünüz apayrı bir olaydır. Yüz ifadeniz ve mimikleriniz kadınlara ne kadar güçlü ve kararlı olduğunuzu gösterir.

Kalça

Çoğu kadın seks sırasında veya seksten önce erkeklerin poposuna şaplak atmayı sever. Peki, neden vururlar? Bir araştırmaya göre bu kadınların daha iyi hissetmesine yardımcı oluyormuş. Evet, erkekler için popodan yenilen bir şaplak kadınlara özgüven veriyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 23:50
YORUM EKLE