İlişki Yaşayan Kadınların Yapmaması Gereken Davranışlar

İlişkilerde sadece erkekler hata yapmaz bazı kadınlar hırslarına duygularına yenik düşüp hatalar yaparak ilişkilerini yıpratabilir yada bitirebilir. Kadınların yaptığı hatalar genellikle kadınların gözünde çok normal şeyler gelse de erkeklerin gözünde pekte öyle olmuyor.

Kadın ve Erkek 19.08.2019, 16:15
İlişki Yaşayan Kadınların Yapmaması Gereken Davranışlar

Hayatınızın kontrolünü eline vermek

Kendinizi ilişki içinde kaybetmemeniz lazım. Arkadaşlarınıza, kendinize, arkadaşlarınıza vakit ayırın. Kendinizden ödün vermemeye çalışın. Önceliğiniz kendi kişiliğinizi korumak olmalı.

İlişkiyi bir anda tüketmek

İlişki sırasında düşülecek en büyük hatalardan biri çok hızlı ilerlemek olacaktır. Bir adamdan hoşlanıp hoşlanmadığınızı bir düşünün. Hızlı ilerlemek her zaman ilişkiyi yıpratır, bir şeyi ne kadar çabuk tüketirseniz o kadar değeri kalmaz. Eğer şuan ki ilişkinizde de hızlı ilerliyorsanız yavaşlayın hiçbir şey için geç değil.

En kötü yanlarınızı ilk zamanlar gizleyin

En kötü yanlarınızı karşı taraf daha sizi tam tanımıyorken gösterirseniz sizi öyle tanıyabilir. Tabi ki insanlar sevdiği insanlara her türlü yanını göstermek ister ama başta bunu yaparsak yanlış tanınabiliriz. Erkeklerde çok kapris çekmicekleri için ilişkinizin sonunu getirebilir.

Sosyal medya üzerinden kavgayı duyurmak

Sevgilinizle kavga ettiğiniz zaman bunu sosyal medyada duyurmak en büyük hatadır. Siz kırıldığınızı göstermek isterken o bunu itici bir davranış olarak görebilir. Bir ilişki yaşıyorsanız kavganızda mutluluğunuzda size özel olmalı. İlişkinizin özel yanlarını sosyal medyada göstermek yapılan en büyük hatadır.

Sevmediğiniz arkadaşlarına kaba davranmak

Erkek arkadaşınızın bazı arkadaşlarını sevmeyebilirsiniz fakat sevdiğiniz insanın değer verdiği bir kişiye iyi davranmak zorundasınız. Eğer arkadaşları size kötü davranıyorsa erkek arkadaşınız bunun farkına vardıktan sonra o arkadaşlarından uzaklaşır. Ama bunu siz yaparsanız erkek arkadaşınız sizden uzaklaşır.

Her zaman sizin tavsiyelerinizi almasını beklemek

Partnerinizle hayatınızda karşılaştığınız şeyleri konuşmak ve paylaşmak harikadır. Tavsiyelerde bulunabilmek de öyle. Ama eğer tavsiyenize uymuyorsa, bundan alınmamalısınız. İkinizin farklı bireyler olduğunu ve olaylara / hayata farklı açılardan bakabileceğinizi asla aklınızdan çıkarmayın. Tavsiyeniz ona uymayabilir ve bunda hiçbir sakınca yoktur.

Yorumlar (0)
17°
açık