Güneş Aslan Burcunda Hayatımızı Renklendirecek

Güneş bugün itibari ile 1 ay Aslan burcunda. Yazın en sıcak ve en eğlenceli zamanı başlıyor.

Kadın ve Erkek 23.07.2019, 14:47 23.07.2019, 15:04
Güneş Aslan Burcunda Hayatımızı Renklendirecek

Güneş bugün itibari ile artık Aslan burcuna geçiş yaparak 1 ay Aslan burcunda kalacak. Liderlik özelliği taşıyan bu burca güneş gelmesiyle birlikte yazın en sıcak günleride gelmiş olur.

Aşık olmak, gezmek , eğlenmek ve daha bir sürü eğlenceli aktivite yapmak için en uygun zamandır. Aslan burcu liderliği dışında sevdiğini sahiplenmeyi, romantizmi ve aşkıda içinde barındırır. Aslan burcundaki romantizm aynı peri masallarında yaşanan mutlu sonlu aşk masalları gibidir . Davetler ve  organizasyonların biri biter biri başlar. Aslan burcu spekülatif yatırım araçlarını temsil eden konuları ve kişileri de yönetir bu nedenle Güneş Aslan burcuna geçince bu alanda da hareketlilik olur. Yatırım, borsa, kur, döviz ve altın gibi konular gündeme gelir. Siz de kendinizde neyi ön plana çıkarmak istediğinize bakın. Fark yaratabileceğiniz özelliklerinizi öne çıkarmayı deneyin. Kendinize özen ve bakım gösterin. Kendine güvenen, gururlu, karizmatik ve kalbinizi hoplatan biri ile karşılaşabilirsiniz.

Yaz aşkı için harika bir zaman.Aslan burcunun yaratıcılığından faydalanarak kendinize ışık ekleyebilirsiniz. Aslan insanları nasıl eğlendireceğini bildiği için çok güzel organizasyonlar yapabilir. Şık ve lüks mekanlara, giysilere, eşyalara ilgi artar. Yeni eğlence yerleri, restoranlar, barlar ve gece kulüpleri açılabilir veya siz bu tür mekanlara daha çok gitmeye başlayabilirsiniz.Bu bir aylık süreçte hayatınız rengarenk olabilir.

Yorumlar (0)