Cinsel ilişkide tatmin olamıyor musunuz? Cinsel ilişkiyi tatmin edecek yiyecekler!

Cinsel ilişkide tatmin olmamak günümüzde herkesin sorunu. Cinsel ilişkide tatmin olmayı kolaylaştıracak yiyecekler olduğunu, bu yiyeyecekleri düzenli olarak tükettiğinizde cinsel ilişkiden aldığınız haz iki katına çıkacak! İşte o besinler...

Kadın ve Erkek 25.03.2019, 17:19
Cinsel ilişkide tatmin olamıyor musunuz? Cinsel ilişkiyi tatmin edecek yiyecekler!Avokado 

İçerisinde bulunan potasyum ile afrodizyak etki yaratan bu meyve cinsel isteği artırıyor. Sofralardan eksik edilmemesi gerektiğini belirten uzmanlar avakadonun tek başına, salatalarda ya da omletin içine ekleyerek peynir yerine de tüketilebileceğini söylüyor.

Turunçgiller

Yeteri kadar  C vitaminİ aldığınıza emin misiniz? Yapılan son araştırmalara göre A ,  B ve C  vitamini eksik olan kişilerin cinsel hayatı kötü gidiyor. Bunun sebebi ise vitamin eksikliğinden doğan yorgun ruh hali ve cinsel isteksizlik.    Acı biber 

Acı biberde bulunan kapsaisin, cinsel ilişki esnasında kalp ritmini yükseltir ve tatmin olmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda cinsel birliktelik sırasında terlemeyi de artırır.

Ballı ceviz
 
Ballı ceviz cinsel gücü arttıran en doğal kaynaktır. Bal, östrojen ve testosteron seviyesini artırır ve libidonun yükselmesini sağlar. Bu etkilerinin yanı sıra bir de serotonin seviyesini yükseltir.  Şimdi balın yanına bir de ceviz eklediğinizi düşünürseniz cevizdeki B6 ise hormon dengesini korur ve enerjinizi yükseltir.

Her gün tüketilen 1 adet yumurta 

Yumurtanın içeriğinde bulunan B5 ve B6 vitamini hormon düzeyini korur ve vücudun enerji seviyesini düzene sokar. Düzenli olarak tüketilen yumurta vücudun stresle başa çıkmasını sağlar ve cinsel hayatınıza olumlu etkiler yansıtır.

Yorumlar (0)