Magazin

Kadın dizisinde büyük şok! Şirin işlediği cinayeti itiraf etti

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisi Ocak ayının ilk haftalarında kanalların reklam anlaşmalarından dolayı ekrana ara vermişti. Kadın dizisinin 78. yeni bölümünden 2. fragmanında Şirin’in itirafı herkesi şoka uğrattı.

“BEN ABLAMIN KOCASINI YENİ ÖLDÜRDÜM”
14 Ocak’ta yeni bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanı ise yayınlandı. Evine giren hırsıza silah çeken Şirin’in “Ben ablamın kocasını daha yeni öldürdüm” sözleri dikkat çekiyor. O anlarda eve giren Arif ise bu itirafı duyunca ortalık karışıyor. Şirin ise Arif’e meydan okuyarak, “Aferin sana sandığım kadar aptal değilmişsin. Sen bunu ispat edemezsin de. Elinde kanıtın yok” diyor. Ancak Arif, Şirin’in konuştuklarını ses kaydına alıyor.

Nefeslerin tutulduğu fragmanda Bahar, Enver ve Ceyda’yla bir araya gelen Arif’in Şirin’in itirafını açıklayıp açıklamayacağı ise merak konusu oldu.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Enver’in evde bulduğu silahı apar topar denize atmak için yola çıkan Arif ve Bahar bunu başardıklarını düşünürler. Ama Şirin yine yapacağını yapmış ve silahı başka bir paketle değiştirerek yanına almıştır. Bu olay Şirin’in yine aklında bir kötülük olduğunu düşündürse de silahı almasındaki gerçek neden nedir?

Arif ve Bahar’ı tüm olan olaylar daha da yakınlaştırmaya başlar. Arif’in mutluluğu ise her halinden belli olmaktadır. Bahar’ı arkadaşlarıyla tanıştıracağı düşüncesi de onu içten içe ümitlendirir.

Yılbaşı telaşına giren herkes mutlu bir yıl geçirmek umuduyla birbirlerine hediye alır. Tam yılbaşına girecekleri an ise gelen bir ses ile tüm dünya başlarına yıkılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı