Gündemİzmir Haberleri

İzmirliler Dikkat Türk Telekom Duyurdu! O Yerde Bugün İnternet Kesilecek

Türk Telekom resmi internet sitesinde duyurdu. İzmir’de bugün internet kesintileri yaşanacak. İzmir’de birçok ilçede gerçekleşecek olan internet kesintisi saatleri neler? Hangi ilçede internet kesilecek? Türk Telekom planlı kesintilerini resmi internet sayfası üzerinden önceden duyurdu. İşte son kesintiler…

19.09.2021 tarihinde İzmir Bayındır‘da planlı internet kesintisi yaşanacak. Türk Telekom resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “19.09.2021 İzmir Bayındır’da  4.5G SES, 2G SES VE DATA SERVISLERI, 3G SES VE DATA SERVISLERI, 4.5G DATA Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gece trafiğin en az olduğu saat diliminde ve saat 06.00’dan önce tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

19.09.2021 tarihinde İzmir Urla’da 2G DATA (GPRS) SERVISI Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşterilerimize daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için, gündüz trafiğin en az olduğu saat diliminden önce tamamlanmak üzere kısa süreli altyapı iyileştirme çalışması planlanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.