Ege Haberleriİzmir Haberleri

İzmirliler dikkat: Bugünden itibaren kapatılıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi önemli bir duyuruda bulundu. Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren Yeşildere’den Mürselpaşa Bulvarı’na dönüş yolu trafiğe kapatılıyor. Yapılacak çalışmalar sonrası trafik düzeninin 15 gün içinde normale dönmesi planlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ana Kuşaklama Kanalı kolektöründe yapılacak temizlik, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında 14 Eylül Salı gecesinden itibaren Yeşildere’den Mürselpaşa Bulvarı’na dönüş yolu trafiğe kapatılacağını bildirdi.

15 gün içerisinde normale dönmesi bekleniyor

Yeşildere Caddesi’nden Basmane yönüne gitmek için eski DGM Binası önünden ya da Halkapınar köprüsünün altından dönüş yapılabilecek. Mürselpaşa Bulvarı’ndan Karşıyaka-Bornova yönüne gidiş yolu, çalışma süresince karşı şeride alınacak. Trafik düzeninin 15 gün içinde normale dönmesi planlanıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü tarafından İzmir Ana Kuşaklama Kanalı’nda temizlik, bakım ve onarım çalışmaları başlıyor. Çalışmalar kapsamında 14 Eylül Salı gecesinden itibaren trafik düzeninde de değişikliğe gidilecek. Yeşildere’den Mürselpaşa Bulvarı’na dönen yol trafiğe kapatılacak. Yeşildere Caddesi’nden Basmane yönüne gitmek için eski DGM Binası önünden ya da Halkapınar köprüsünün altından dönüş yapılabilecek.