Gündemİzmir Haberleri

İzmir’in mucizesi 3 yaşındaki Ayda bebekten mesaj var!

İzmir'de meydana gelen 6.9 büyüklüğündeki depremin ardından 91 saat sonra enkazdan çıkarılan mucize bebek Ayda'dan Türkiye'ye mesaj var. Tedavisinin ardından 7 Kasım Cumartesi günü hastaneden taburcu edilen 3 yaşındaki Ayda Gezgin, 'Ben çok iyiyim' dedi. 

İzmir’de 30 Ekim tarihinde meydana gelen 6.9 büyüklüğündeki depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı’nın enkazından 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Ayda’dan Türkiye’ye mesaj var. Tedavisinin ardından 7 Kasım Cumartesi günü hastaneden taburcu edilen 3 yaşındaki Ayda Gezgin, ‘Ben çok iyiyim beni merak etmeyin’ dedi.

Hastaneden 3 gün önce taburcu edilen 3 yaşındaki Ayda, sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde, “Ben çok iyiyim” dedi.

91 SAAT SONRA ENKAZDAN ÇIKARILDI

Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde, annesiyle birlikte yıkılan Rıza Bey Apartmanı’nın enkazı altında kalan Ayda Gezgin, 91 saat sonra canlı olarak çıkarıldı.

Depremin simgelerinden biri olan Ayda, Ege Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı. 7 Kasım Cumartesi günü tedavisi tamamlanan Ayda, taburcu edildi.

‘BEN ÇOK İYİYİM’ DEDİ

Sosyal medyada bir kullanıcı Ayda’nın görüntüsünü paylaştı. Babasının ve erkek kardeşinin de görüldüğü videoda Ayda’nın kameraya el sallayıp, “Ben çok iyiyim” demesi yer alıyor.