Ekonomiİzmir Haberleri

İzmir’in göbeğinde satılık villa ilanı! Vakıfbank 5+1 villa için 212 bin TL’lik teminat bedeli talep etti!

Para ve altın piyasalarında gözlenen agresif hareketlerin ardından fahiş rakamlar ile duyurulmaya başlanan gayrimenkuller, tüketicilerin ve yatırımcıların mal sahibi olma hayallerinin suya düşmesine sebep oldu. Yeni dönemde de yukarı yönlü hareketleri devam eden para ve altın piyasaları, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulmuş olan gayrimenkullerin, daha da zamlanmalarına sebep oldu.

Arka arkaya zamlar alarak yeni dönemde mal sahibi olmayı nerede ise imkansız kılan gayrimenkul fiyatları, kamu bankasının radarına girmekten kurtulamadı. Yeni dönemde herkesin mal sahibi olabilmesi adına çeşitli kredi kampanyaları geliştirerek destek olmaya çalışan kamu bankası Vakıfbank, bu kez de anlaşma içerisinde olduğu yasal ihale platformu Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini bildirdi. Lüks tutkunlarını yakından ilgilendiren yeni ihale kapsamında İzmir ilinde bulunan icralık bir villanın satışa sunulduğu belirtildi.

VAKIFBANK’TAN SATILIK VİLLA İLANI!

Vakıfbank Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu son ihalede İzmir- Urla Kalabak Mahallesi’nde bulunan 241 metrekarelik kullanım alanlı 5+1 dubleks villayı satışa çıkardığını duyurdu.

VAKIFBANK İZMİR İHALESİNİN AYRINTILARI

Vakıfbank Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ihale kapsamında satışa sunulmuş olan dubleks villa için sunulabilecek olan minimum fiyat teklifinin 4 milyon 250 bin TL olduğunu belirtti. Banka, ihale kapsamında fiyat teklifi verebilmek için yatırılması gereken teminat bedelini ise 212 bin 500 TL olarak duyurdu.

VAKIFBANK İZMİR İHALESİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Vakıfbank’ın İzmir ilinde bulunan icralık villa için düzenlemiş olduğu yeni ihaleye katılmak isteyen tüketicilerin ve yatırımcıların, bankanın Denizbostanlı şubesine 212 bin 500 TL’lik teminat bedelini şahsen yatırmaları gerekmektedir. Yatırım işleminin ardından gayrimenkul satış sözleşmesinin imzalanması şart koşulmuş olup, imzadan sonra Intengo platformuna giriş sağlanabilmektedir.