İzmir Haberleri

İzmir’in göbeğinde kurşun yağmuru!

İzmir'in Konak ilçesinde kiliği belirsiz ya da kişiler tarafından S.T. ve B.A. isimli kişiler durdurularak darp edildi daha sonra da kurşun yağmuruna tutuldu. Meydana gelen korkunç olayda 1 kişi yaralanırken polis ekipleri zanlıları bulmak için çalışma başlattı. İşte detaylar...

İzmir’in Konak ilçesinde Yenişehir Mahallesi’nde saat 02.30 sıralarında 07 LGC 67 plakalı otomobil ile seyir halinde olan S.T. ve arkadaşı B.A. kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı otomobilleri durduruldu.

KURŞUN YAĞMURUNA TUTTULAR
Gerginliğin kısa sürede artmasıyla, B.A. ile S.T.’yi durduran şüphelilerden biri tabanca çıkartınca, S.T. ve arkadaşı B.A. olay yerinden kaçmaya çalıştı. Bu sırada, iddiaya göre şüphelilerden biri B.A.’nın otomobilde bulunan cep telefonunu gasp etti. Otomobilin hareket etmesi üzerine ise şüpheli tabanca ile araca ardı ardına ateş açtı. Olayda B.A.’nın sol ayağına kurşun isabet etmesi sonucu yaralanırken, S.T. aracını Gaziler Caddesi üzerinde durdurarak durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, ayağından yaralanan B.A.’yı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk etti.

POLİS EKİPLERİ ÇALIŞMA BAŞLATTI
Öte yandan, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, polis ekipleri kurşunların isabet ettiği otomobili inceledi. Ayrıca, saldırıya uğrayan S.T.’nin ve arkadaşı B.A.’nın ifadesine başvuruldu. Polis ekipleri, S.T. ve B.A.’ya saldıran şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.