İzmir Haberleri

İzmir’e kahreden haber! Altay’ın eski başkanı Tuğrul Koparan hayatını kaybetti

Altay Spor Kulübü'nün eski başkanı 68 yaşındaki Tuğrul Koparan'dan acı haber geldi. 1988-1990 yılları arasında başkanlık görevi yürüten Tuğrul Koparan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Spor camiasını yasa boğan bu ayrılık ile ilgili Altay Spor Kulübü sosyal medya hesabından acı haberi duyurdu.

Altay’da 1988-1990 yılları arasında başkanlık görevi yürüten 68 yaşındaki Tuğrul Koparan geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

DENİZLİ’DE TOPRAĞA VERİLECEK

Tuğrul Koparan daha sonra Urla Devlet Hastanesi’ne nakledildi. Rahatsızlığının artması sonucu Koparan dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti. 2 çocuk babası olan Koparan, memleketi Denizli’de toprağa verilecek.

ALTAY’DAN BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

Koparan’ın vefatıyla ilgili Altay Spor Kulübü de bir mesaj yayınladı. Siyah-beyazlı kulüp mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kulübümüzde 1988-90 yılları arasında başkanlık görevinde bulunan, renkli kişiliği ve sevgisi ile kulübümüze büyük hizmetler vermiş olan Tuğrul Koparan’ın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendik. Sn. Koparan’a Allah’tan rahmet, sevenlerine ve camiamıza baş sağlığı diliyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu