Gündemİzmir Haberleri

İzmir’den acı haber! Doktor Metin İber ve Hamdi Kandilcioğlu koronavirüsten hayatını kaybetti

İzmir’de koronavirüs vaka sayısı hızla artarken, can almaya devam ediyor. Koronavirüse yakalanan 2 doktordan acı haber geldi. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Metin İber (58) ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu (58), koronavirüs nedeniyle hayatlarını kaybetti.

İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Metin İber ile kentteki özel bir hastanede çalışan Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu, koronavirüsü nedeniyle yaşamlarını yitirdi. İzmir Tabip Odası, hayatını kaybeden 2 doktor için başsağlığı dileklerinde bulundu.

CHP Denizli İl Başkan Yardımcısı Dr. Muharrem Güney, aynı zamanda emekli albay olan Psikiyatri Uzmanı Kandilcioğlu’nun ölümünü sosyal medya hesabından, “Hemşehrim, kardeşim Kuleli Askeri Lisesi’nden kardeşim, meslektaşım, Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu’nu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. Kardeşim çok erken terk ettin bizleri. Kardeşime Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Tüm hekimler birer birer Covid-19 ile savaşırken, canlarını kaybediyor. Halen kurallara uymayan ne olduğu belirsizlere sesleniyoru; Sizin canınızın yanması da an meselesi, yanlıştan dönün. Kurallara uyun” diye duyurdu.

İzmir Urla’da aile hekimi doktor Cengiz Çil koronavirüsten hayatını kaybetti!

İzmir’in Urla ilçesinde aile hekimi olarak görev yapan doktor Cengiz Çil’den acı haber geldi. Doktor Cengiz Çil’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ