Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de yaşayanların sokak kapısının önüne kadar getirilecek: Teslimat günleri duyuruldu!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Başka bir tarım mümkün sloganı ile İzmirli markasına ait markayı tanıtarak internet sitesi üzerinden satışa çıkarıldığını duyurdu. İzmirli markasının izmirliden.com sitesi üzerinde satışa çıkarıldığı bildirilirken ilçe ilçe teslim günlerinin olduğu bildirildi.

HANGİ ÜRÜNLER BULUNUYOR?

izmirliden.com sitesi üzerinden dana ve kuzu kavurma, feta peyniri, keçi-koyun tulum peyniri, keçi-koyun beyaz peyniri, karakılçık buğday unu, karakılçık arpa şehriyesi, karakılçık makarna çeşitleri, sucuk, pastırma, buratta peyniri, mozerella peyniri satışa sunuldu. Sitede İzmirli markalı ürünlerin yanı sıra kooperatif ürünleri de satılıyor.

izmirliden.com üzerinden siparişi verilen ürünler kargoyla kapıya teslim ediliyor. Aliağa, Menemen, Foça, Çiğli ve Karşıyaka’ya pazartesi, çarşamba ve cuma, Bayraklı, Bornova, Buca ve Kemalpaşa’ya salı ve perşembe, Urla, Çeşme, Güzelbahçe’ye pazartesi, Gaziemir, Torbalı, Menderes ve Seferihisar’a çarşamba, Konak, Balçova, Narlıdere ve Karabağlar ilçelerine salı ve perşembe günleri hizmet veriliyor. Teslimatlar saat 08.00 -16.00 saatleri arasında yapılıyor.