Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de yaşayanlar dikkat: Yarından sonra başlayacak!

İzmir’de yaşayan vatandaşları ilgilendiren bir duyuru yapıldı. İzmir Metro A.Ş. metro seferleriyle ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, 2 durak arasındaki seferlerin çalışmalar nedeniyle yapılamayacağı belirtildi. Buna göre, 16 Mayıs Pazartesi gününden itibaren 2 durak arasında seferler yapılan çalışma nedeniyle bir süreliğine duracak.

İzmir’de yapılacak çalışma nedeniyle pazartesi gününden itibaren Ege Üniversitesi – Evka 3 istasyonları arasında seferler yapılamayacak. Açıklamada Çalışmanın, 16 Mayıs Pazartesi günü başlayacağı ve en geç 15 gün içinde bitirileceği belirtildi.

15 GÜN DEVAM EDECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İzmir Metro A.Ş. planlı teknik bir çalışma nedeniyle Ege Üniversitesi – Evka – 3 istasyonları arasında geçici süreyle sefer yapılamayacağını duyurdu. Çalışmanın, 16 Mayıs Pazartesi günü başlayacağı ve en geç 15 gün içinde bitirileceği belirtildi.

Bu süre içinde metro seferlerinde son durak Bornova İstasyonu olacak. Buradan Ege Üniversitesi İstasyonu’na 6 dakikada bir ring treni çalışacak. Evka 3 Aktarma Merkezi’ne devam edecek yolcular ise Bornova İstasyonu’ndan kalkacak ESHOT otobüslerinden ücretsiz yararlanacak.