Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de vicdansızlık! O görüntüler yürekleri dağladı

İzmir'de akaryakıt istasyonunda, bir minibüs yavru köpeği ezdi. Yavru köpek acı içinde kıvranarak öldü. O yürek dağlayan görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı. Minibüs şoförünün ise olayın ardından kendisini durdurmak isteyen akaryakıt istasyonu çalışanları ile tartışıp, oradan hızla uzaklaştığı iddia edildi. 

İzmir’in Bornova ilçesinde akaryakıt istasyonunda, bir minibüs yavru köpeği ezerek ölümüne neden oldu. O sırada anne köpeğin yavrusunun yanına gelerek onu koklaması yürekleri dağladı. O yürek dağlayan görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı. Minibüs şoförünün ise olayın ardından kendisini durdurmak isteyen akaryakıt istasyonu çalışanları ile tartışıp, oradan hızla uzaklaştığı iddia edildi.

Ankara Caddesi’ndeki bir akaryakıt istasyonuna saat 07.00 sıralarında gelen 45 J 1510 plakalı minibüs, pompalardan birine yanaşırken yavru köpeği ezdi. Yavru köpek acı içinde kıvranarak yaşamını yitirdi.

YÜREK YAKAN DETAY

O sırada anne köpeğin yavrusunun yanına gelerek onu koklaması yürekleri dağladı. Bir akaryakıt istasyonu çalışanı ise pompaya yanaşmak için manevra yapan minibüsün çarpmasından son anda kurtuldu.

O anlar akaryakıt istasyonunun güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. Minibüs şoförünün ise olayın ardından kendisini durdurmak isteyen akaryakıt istasyonu çalışanları ile tartışıp, hızla uzaklaştığı ileri sürüldü.