Gündemİzmir Haberleri

İzmir’de silahla vurulmuş kişiyi hastanenin önüne bırakıp kaçtılar!

İzmir'de kimliği belirsiz şahıslar, silahla vurulmuş bir kişiyi Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin karşısına bırakıp kaçtılar. Göğsünden vurulmuş halde bırakılan kişi acil servise kaldırıldı. Polis zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

İzmir’de silahla vurulmuş kişiyi kimliği belirsiz şahıslar, Bornova’da bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin karşısında otomobilden indirip kaçtılar. Polis ekipleri olayın ardından kayıplara karışan şahısları arama çalışması başlattı.

Göğsünden tabancayla vurulmuş haldeki Ömer İnci, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin karşısındaki caddede, bir otomobilden indirildi.

Otomobil hızla uzaklaşırken Ömer İnci, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulansta yapılan ilk müdehalenin ardından hastanenin acil servisine kaldırıldı.

MEZARLIK ÖNÜNDE SİLAHLA VURULMUŞ

Polis zanlıların yakalanması için çalışma başlattı. Bu arada Ömer İnci’nin Kazım Dirik Mahallesi’ndeki bir mezarlık önünde silahla vurulduğu, zanlıların otomobile bindirdikleri İnci’yi kısa bir mesafe götürdükten sonra hastanenin karşısındaki caddede bıraktıkları öğrenildi.