İzmir Haberleri

İzmir’de Şehirler arası Otobüs Terminali’nde bayram yoğunluğu!

İzmir'de Şehirler arası Otobüs Terminali'nde bayram yoğunluğu yaşandı. Bayram nedeniyle memleketlerine gitmek isteyen vatandaşlar otogara akın etti. Yaşanan yoğunluk nedeniyle ise otobüs sayısı artırıldı. Öte yandan Otogar girişlerinde güvenlik görevlileri tarafından vatandaşların ateşi ölçüldü.

İzmir’de Şehirler arası Otobüs Terminali’nde bayram nedeniyle memleketine ve tatil beldelerine gitmek isteyen vatandaşlar yoğunluk oluşturdu. Yaşanan yoğunluk nedeniyle ise 700 olan otobüs sayısı 850’ye çıkarıldı. Öte yandan Otogar girişlerinde güvenlik görevlileri tarafından vatandaşların ateşi ölçüldü.

İzmir’de, Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşlar memleket ve tatil bölgelerine gitmek için Şehirler arası Otobüs Terminali’ne akın etti.

Otogar girişlerinde güvenlik görevlileri tarafından vatandaşların ateşi ölçüldü. Ayrıca, peron önlerinde bekleyen vatandaşlar ise sosyal mesafe ve maske konusunda uyarıldı.

OTOBÜS SAYISI ARTIRILDI

Öte yandan, İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde günde ortalama 700 aracın otogardan çıkış yaptığı, bayram nedeniyle bu sayının 850’ye çıktığı öğrenildi.