Ekonomi

İzmir’de Sanal Ofis ve Hazır Ofis’in prestijli adresi CorpNeed

İzmir'de prestijli bir adreste uygun fiyatları ile sanal ofis veya hazır ofise taşınmak yada yeni bir şirket mi kurmak istiyorsunuz? İzmir’in köklü firmalarından CorpNeed firması, her sektörden firmaya sanal ve hazır ofis hizmeti veriyor. İzmir’in prestijli plazası Folkart Towers’ta hizmet veren CorpNeed firması, sanal ofis hizmeti konusunda büyük bir deneyime sahip. Peki nedir sanal ofisin avantajları? 

Yeni şirket açma isteğinde olan küçük ve büyük girişimciler, yatırım maliyetlerini doğru kaynaklara ayırmak istiyor. Kuruluş aşamasında, en büyük kaynağı, üretecekleri hizmet veya ürünlerin ar-ge çalışmalarına ayırmayı temel amaç olarak görüyorlar. Ofis giderlerini minimumda tutma çabası, yatırımcıyı sanal ofise yada hazır ofise yönlendiriyor. Bu sayede, büyük bir gider kalemini ortadan kaldırmış oluyor.    

Bazı şirketler, yüksek maliyetler sebebiyle, mevcut ofislerini kapatarak, giderlerini minimum seviyeye indiriyor. 

Finansal daralma içine giren şirketler, ticari faaliyetlerini devam ettirmek adına maliyetlerini kısarken, en önemli gider kalemlerinden biri olan ofis giderlerini kontrol altına almaya önem gösteriyorlar. Bu bağlamda şirketlerini sanal ofislere taşıyarak büyük bir tasarruf sağlamış oluyorlar. 36

İzmir’de Sanal Ofis

Bu konuda İzmir’in en köklü firmalarından CorpNeed firması, her sektörden firmaya sanal ve hazır ofis hizmeti veriyor. İzmir’in prestijli plazası Folkart Towers’ta hizmet veren CorpNeed firması, sanal ofis hizmeti konusunda büyük bir deneyime sahip. Peki nedir sanal ofisin avantajları? 

Corpneed firması, şirketinize yasal iş adresi temin etmektedir. Bu sayede, siz ofis dışındayken posta kargolarınız teslim alınıp, telefonlarınız profesyonel ekipler tarafından karşılanır. Müşterilerinizle görüşmelerinizi toplantı odalarında yapma imkanına sahip olursunuz. Dilerseniz kapalı ofislerde gün boyu çalışma imkânı bulursunuz. 

Sanal Ofisin Avantajları

Sanal ofis sayesinde maliyetlerinizi minimize edebiliriniz. Ofis kirasından tasarruf sağlamanın yanında, elektrik, su aidat gibi sabit giderleriniz ortadan kalkar. Isınma, soğuma, temizlik, mutfak gibi giderleriniz son bulur. Mobilya, dekorasyon masrafınız ortadan kalkar. Maliyetli ofis ekipmanları, fax, fotokopi gibi cihazları temine gerek kalmaz. En önemlisi ise stopaj ödemek durumunda kalmazsınız. 

Çağrılarınızı karşılayan, posta kargonuzu teslim alan, toplantılarınızı organize eden asistanınız sayesinde, tüm operasyonel işlerinizi profesyonel bir şekilde yönetme imkânı bulursunuz. Misafirleriniz en iyi şekilde karşılanır, ikramlar yapılır. Toplantı esnasında, barkovizyon, ekran, konferans ekipmanlarınız hazır bulunur.  

İzmir, İstanbul, Çorlu ve Londra gibi merkezlerinde sanal ofis ve hazır ofis hizmeti veren CorpNeed firması, şirketinize, yasal iş adresi sağlamanın yanı sıra, düşük maliyetlerle prestijli bir ofis hizmeti imkanı sunar. 

Sanal ofisler hakkında daha detaylı bilgi almak için CorpNeed web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://corpneed.com/