İzmir Haberleri

İzmir’de sahte içkiye 2 kurban daha!

İzmir'de sahte içki kaosu bitmiyor. Sahte içkiden zehirlendiğini belirterek hastaneye başvuranlardan 2'si daha yaşamını yitirirken ölenlerin sayısı 8'e yükseldi. Zehirlenme olaylarının artması polisi alarma geçirdi.

İzmir’de sahte içki kaosu bitmiyor. Sahte içkiden zehirlendiğini belirterek hastaneye başvuranlardan 2’si daha yaşamını yitirirken ölenlerin sayısı 8’e yükseldi. Zehirlenme olaylarının artması polisi alarma geçirdi.

İzmir’de sahte içkiden ölenlerin sayısı 8’e yükseldi. Zehirlenme şüphesiyle 4 kişinin daha tedavi altına alındığı öğrenildi Edinilen bilgiye göre; 9 Ekim Cuma günü metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvuran Necdet Kanatlıer (67) ve Nihat Karaoğlan (68) da kurtarılamadı. Kanatlıer ve Karaoğlan’ın cenazeleri, otopsi işlemleri için İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

4 KİŞİ YOĞUN BAKIMDA

Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine 3, İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine 1 kişinin daha metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle başvurduğu öğrenildi. Bu 4 kişinin tedavilerinin yoğun bakımda devam ettiği belirtildi.

6’SI DÜN YAŞAMINI YİTİRMİŞTİ

İzmir’de 9 Ekim Cuma günü sahte içkiden zehirlendiği iddia edilen 18 kişi kentteki hastanelere başvurmuştu. Soruşturma kapsamında 5 iş yeri, 1 depo ve 1 ikamete operasyon düzenlenmiş, 10 şüpheli gözaltına alınmıştı. Hastaneye kaldırılanlardan 6’sı dün yaşamını yitirmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu