İzmir HaberleriManşet

İzmir’de polis döner bıçaklı saldırıya uğradı!

İzmir’in Karabağlar ilçesinde saat 21.00 sıralarında elinde döner bıçağı ile gezen bir şahsa müdahale etmek isteyen polis saldırıya uğradı. Yaralanan polis memurunun İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bir polis memuru döner bıçaklı saldırıya uğradı. Söz konusu iddialara göre, saat 21.00 sıralarında Eskiizmir Caddesi üzerinde döner bıçağı ile gezip vatandaşları rahatsız eden Ö.G. isimli bir şahısa polis müdahale etmek istedi.

Polis memuru omzundan yaralandı

Polisin dur ihtarına uymayan saldırgan olay yerinden kaçtı. Polisin saldırganı kovalaması üzerine saldırgan elindeki döner bıçağı ile S.K. isimli bir polis memurunu omzundan yaraladı.

Yaralanan polis memuru ekip aracıyla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Döner bıçaklı saldırganın ise polis aracının kafesinde de kendine zarar verdiği öğrenildi. Hastanede tedavi gören polis memurunun durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Ö.G isimli saldırganın sağlık kontrolünün ardından emniyete götürülerek ifadesinin alınacağı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.